Příští akce

Zatím nic v plánu.

Legendární hlášky

Ninža Pinža

Bobr - Hodky, listopad 2010
Náš partner pro web
Banner

Myšácký sraz po 25 letech - fotogalerie

Přinášíme vám fotodokumentaci z Myšáckého srazu:

V sobotu 17.7.2010 jsme se rozhodli oslavit naše 25.narozeniny na kopci v Pelíkovicích. Celých 14 dní před tím jsme tam tábořili a samozřejmě se smažili ve vlastní šťávě, na sobotní sraz však mělo být vše jinak.

V brzkých ranních hodinách jsme bleskově sbalili celý tábor, protože to vypadalo na ukrutnou smršť. Ta sice nepřišla, ale aspoň jsme rychle zabalili, poslali děti domů a připravovali se na sraz.Kolem čtvrté odpoledne se začali sjíždět první hosté a mraky se začaly opět mračit. Nechali jsme pro jistotu stát slona (velký vojenský stan), kde jsme nachystali občerstvení a posléze se tam i ukrývali před deštěm.

Zapálení slavnostního ohně bylo naplánováno na sedmou hodinu večerní, avšak první přeháňka nám v tom zabránila. Alespoň jsme tedy rozkrojili slavnostní dort, který všem moc chutnal a hlavně se všem moc líbil, opravdu se povedl. Potom jsme se posilněni přesunuli k ohništi a snažili se zapálit slavnostní oheň, nakonec se to Majce a Vláďovi po krátkém úsilí povedlo a mohli jsme konečně slavit !!!! Zazpívali jsme nějaké staré songy z nového zpěvníku, zavzpomínali nad kronikami, prostě se dobře bavili, i když počasí nám příliš nepřálo. Odvážlivci, kteří vydrželi až do rána, nám pomohli sbalit mokrého a přetěžkého slona, uklidit odpadky a podobně.

Bohužel kvůli nepřízni počasí nebyla očekávaná účast velká a nedošlo na některé aktivity, které byly v plánu, přesto děkuji všem zúčastněným za pomoc i přízeň. Tak snad příště na 30.narozeninách!! Zůza