Příští akce

Zatím nic v plánu.

Legendární hlášky

Nemluv.

(Jaryn - tábor 2007)
Náš partner pro web
Banner

Vánoce konečně na sněhu

Vánoční třídeňák tentokrát posunutý na lednový termín byl konečně na sněhu!! Závěje všude kolem nás. Cesta v pátek byla poněkud napínavá přes zavátý Ještěd, ale autobus vše zvládl a i Kamča s Lukínem později dorazili. Páteční večer jsem strávili tradičně na stěně a mícháním salátu.

V sobotu dopoledne jsme ihned vyrazili ježdíkovat k zámku a vydrželi jsem to až do oběda, neb podmínky byli ideální. Po obědě přijela Markéta a připravili jsme si mrkve a jablka na stromek pro zvířátka. Stromky byli tak zapadané, že jsem se k nim skoro nemohli dostat!! Cestou proběhlo samozřejmě spousta sněhových bitek, zahráli jsem si po dloooouhé době i eskymáckou a dokonce jsme navštívili i pravé iglú. Pak jsem se vrátili na svačinu a ještě jsem si dopřáli večerní ježdíkování. Důkladně vyvětráni a promočení jsmse se vrátili na večeři a dárečky. Ochutnali jsme nějaké exotické ovoce a znaveni šli spát - s Lukínem :-).

Ráno po balení jsme trochu netradičně šli opět na stěnu a pak k obědu si dali chlebík s paštičkou, protože v autobuse se mazat nedá,tak aby o něj někteří nepřišli.

Skvělý vánoční, zimní, sněhový třídeňák.