Příští akce
Legendární hlášky

Jožka Černý

(Vojta - schůzka 2007 - odpověď na všechny otázky typu - napiš co nejvíc zvířat, rostlin, apod.)
Náš partner pro web
Banner

Vánoce konečně na sněhu

Vánoční třídeňák tentokrát posunutý na lednový termín byl konečně na sněhu!! Závěje všude kolem nás. Cesta v pátek byla poněkud napínavá přes zavátý Ještěd, ale autobus vše zvládl a i Kamča s Lukínem později dorazili. Páteční večer jsem strávili tradičně na stěně a mícháním salátu.

V sobotu dopoledne jsme ihned vyrazili ježdíkovat k zámku a vydrželi jsem to až do oběda, neb podmínky byli ideální. Po obědě přijela Markéta a připravili jsme si mrkve a jablka na stromek pro zvířátka. Stromky byli tak zapadané, že jsem se k nim skoro nemohli dostat!! Cestou proběhlo samozřejmě spousta sněhových bitek, zahráli jsem si po dloooouhé době i eskymáckou a dokonce jsme navštívili i pravé iglú. Pak jsem se vrátili na svačinu a ještě jsem si dopřáli večerní ježdíkování. Důkladně vyvětráni a promočení jsmse se vrátili na večeři a dárečky. Ochutnali jsme nějaké exotické ovoce a znaveni šli spát - s Lukínem :-).

Ráno po balení jsme trochu netradičně šli opět na stěnu a pak k obědu si dali chlebík s paštičkou, protože v autobuse se mazat nedá,tak aby o něj někteří nepřišli.

Skvělý vánoční, zimní, sněhový třídeňák.