Příští akce

Zatím nic v plánu.

Legendární hlášky

To byla strašná práce!

Lukíno čistil a krájel papriky. Hodky, listopad 2010
Náš partner pro web
Banner

Švýcarsko v Tanvaldu

V dubnu jsme vyrazili do Tanvaldu, většina členů na nové místo, ale pro nás staší a pokročilé ke známému bratru Kunovi. Cesta z nádraží byla sice do kopce,ale ne moc dlouhá, takže za půl hodinky jsme byli na místě. Bylo ještě hezky, tak jsem si chvíli užívali na zahradě a pak si rozdělili místa na spaní, ubytovali se a sešli s v klubovně na večeři. Večer jsme si zahráli kostičky a plácanou elektriku a šli spát.

dopolende jsme strávili na zahradě - hledali jsme hodiny po celé zahradě, foukali pingpongáč po lavičce a skákali do dálky. Po obědě bylo počasí všelijaké, přesto jsme vyrazili směrem na Špičák a došli těsně pod něj. Tam jsme si zahráli bojovku s hodinami a naučili se "rozkopávací" schovku. Cestou zpátky jsem ještě prozkoumávali závodní dráhu a za deště, sněžení i slunce se vrátili zpátky.

Měli jsme připravené hry jako hádání povolání a pohádkových postav, kde Kamča perlila a měla několik nazapomenutelných hlášek:-).

Ráno jsme spali pravdu dlouhoooo, přesto jsme si ještě stihli zahrát něco jako kufr, první kolo jsme měli připravené my a pak otázky vymýšlely děti, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věci o ninjagu,ale i o tom,jak se vyrábí antibiotika:-).

Pak jsme ještě řádili na zahradě a mále dobíhali vlak.