Příští akce

Zatím nic v plánu.

Legendární hlášky

Kde je ta Machova žena?

 

Jára P. - děti hledaly večerníčkové postavičky,
on hledal Šebestovou.
(schůzka září 2010)
Náš partner pro web
Banner

Nelétací draci v Tanvladu

V pátek 20.října jsme vyrazilii na první letošní třídeňák a to do Tanvaldu. Přivítal nás jako vždy usměvavý bratr Kuna a trochu se zděsil,že nás je tolik, ale v pohodě jseme se tam naskládali. Dokonce nám ještě zatopil v kamnech, zkrátka jako vždy dokonalý servis. Chvilku byly ještě děti na zahradě,ale už trochu přituhovalo, tak byly rády,že se mohou ohřát. Večer jsme hráli obrázkovou bombu a šli spát.

Ráno nebylo úplně nejhezčí počasí a protože jsme tam byla s Hlubou smama s 16 dětmi:-), dopoledne jsem strávili na zahradě a bojovali o body fo řádu mistar Yody. Po obědě jsme vyrazili po stopách pana Šišky, což vymyslel Šťovík a všichni byli velmi nadšeni. Nakonec se z toho ale ukázala pěkná zkratka na rozcestí pod Špičákem a došli jsme až na rozhlednu na Špičáku. Nebylo to původně úplně v plánu, takže jsem zašla zakoupit drobné občerstvení, obešli jsme okolní vyhlídky, kde asistoval Hluba a já se opak obětovala na rozhlednu. Dokonce se i vyčasilo, takže jsme i něco viděli...já tedy ne, já se držela při zdi - doslova i dopísmene:-). Pak jsme se vrátili do klubovny, dali si sváču a šli pouštět draky. V absolutním bezvětří to úplně nešlo a ještě jsme muslei řešit problém s vodou, která přestala téct. Vše jsme ale zvládli.

Večer jsme hráli zase bombu, tentokáte ale s tématy, která vymyslely děti.

Ráno nastalo balení, hry jako Co bys dělal kdyby, elktrika apod., polévka, odchod na vlak a samozřejmě chleba s paštikou ve vlaku:-).